WORKSHOPY A SEMINÁŘE

Vyberte si některý z mých unikátních workshopů, jimiž provázím účastníky od roku 2014 a které se snažím každý rok zlepšovat a inovovat.

Sebastian James
27. února - 28. února 2021
Široká 14, Praha 1

Upřímnost a autenticita jsou nezbytnými předpoklady prožívání svobody v životě a blízkosti v mezilidských vztazích. Když našim nejbližším lidem neříkáme pravdu o tom, co cítíme a prožíváme, drží nás to uzamknuté v mentálním vězení, náš život upadá do šedi a vytrácí se nám z něj svěžest a uvolněnost. Ač se otevření větší upřímnosti může někomu zdát ze začátku příliš riskantní či nepatřičné, ve skutečnosti věci zpravidla dopadnou mnohem lépe, než jsme očekávali.

Sebastian James

27. března - 28. března 2021
Široká 14, Praha 1

Unikátní seminář Překroč svůj stín je hlubokým vhledem do temných, neznámých a skrytých částí naší osobnosti. Setkání s vlastním stínem není vždy příjemné, ale z hlediska osobního růstu je naprosto klíčové. Právě zde totiž leží mnoho nevyužitých zdrojů, jež nám mohou pomoci stát se více celistvými a vyzrálými lidmi. Cílem workshopu je tyto opomenuté stránky naší osobnosti zdravým způsobem integrovat, abychom je mohli v těžkých životních situacích využít pro prospěch nás samotných i našich blízkých.

Sebastian James & Marvin Schulz
15. května - 23. května 2021
Liberec

První komplexní 8denní workshop Radikální upřímnosti v České republice. Workshop bude v angličtině a povedu ho společně s mým německým kolegou Marvinem Schulzem.


Pobytový workshop Radikální upřímnosti nabízí intenzivní komunitní zážitek, jehož cílem je přinést účastníkům benefity roční psychoterapie za 8 dní (tj. zlepšení komunikace a vztahů, snížení úzkosti a depresivních stavů, zlepšení spánku a sexuálního života, více blízkosti a pohody ve vztazích a celkově veselejší i šťastnější život).

Sebastian James & Marvin Schulz
30. července - 7. srpna 2021
Řecko

Unikátní spojení Radikální upřímnosti a dovolené na jednom z nejkrásnějších míst v Řecku. Workshop bude v angličtině a povedeme ho společně s mým německým kolegou Marvinem Schulzem. Přihlášky a podrobnosti o workshopu i místě konání, včetně fotografií, najdete v uvedeném odkazu.

 

©2019 Mgr. Sebastian James