top of page

WORKSHOPY A SEMINÁŘE

Vyberte si některý z mých unikátních workshopů, jimiž provázím účastníky od roku 2014 a které se snažím každý rok zlepšovat a inovovat.

A9204745-6_edited_edited.jpg

Upřímnost a autenticita jsou nezbytnými předpoklady prožívání svobody v životě a blízkosti v mezilidských vztazích. Když našim nejbližším lidem neříkáme pravdu o tom, co cítíme a prožíváme, drží nás to uzamknuté v mentálním vězení, náš život upadá do šedi a vytrácí se nám z něj svěžest a uvolněnost. Ač se otevření větší upřímnosti může někomu zdát ze začátku příliš riskantní či nepatřičné, ve skutečnosti věci zpravidla dopadnou mnohem lépe, než jsme očekávali.

A9205120-84-102.JPG

Unikátní seminář Překroč svůj stín je hlubokým vhledem do temných, neznámých a skrytých částí naší osobnosti. Setkání s vlastním stínem není vždy příjemné, ale z hlediska osobního růstu je naprosto klíčové. Právě zde totiž leží mnoho nevyužitých zdrojů, jež nám mohou pomoci stát se více celistvými a vyzrálými lidmi. Cílem workshopu je tyto opomenuté stránky naší osobnosti zdravým způsobem integrovat, abychom je mohli v těžkých životních situacích využít pro prospěch nás samotných i našich blízkých.

Workshopy: Services
bottom of page