WORKSHOPY A SEMINÁŘE

Vyberte si některý z mých unikátních workshopů, jimiž provázím účastníky od roku 2014 a které se snažím každý rok zlepšovat a inovovat.

Upřímnost a autenticita jsou nezbytnými předpoklady prožívání svobody v životě a blízkosti v mezilidských vztazích. Když našim nejbližším lidem neříkáme pravdu o tom, co cítíme a prožíváme, drží nás to uzamknuté v mentálním vězení, náš život upadá do šedi a vytrácí se nám z něj svěžest a uvolněnost. Ač se otevření větší upřímnosti může někomu zdát ze začátku příliš riskantní či nepatřičné, ve skutečnosti věci zpravidla dopadnou mnohem lépe, než jsme očekávali.

Unikátní seminář Překroč svůj stín je hlubokým vhledem do temných, neznámých a skrytých částí naší osobnosti. Setkání s vlastním stínem není vždy příjemné, ale z hlediska osobního růstu je naprosto klíčové. Právě zde totiž leží mnoho nevyužitých zdrojů, jež nám mohou pomoci stát se více celistvými a vyzrálými lidmi. Cílem workshopu je tyto opomenuté stránky naší osobnosti zdravým způsobem integrovat, abychom je mohli v těžkých životních situacích využít pro prospěch nás samotných i našich blízkých.

První komplexní 8denní workshop Radikální upřímnosti v České republice. Workshop bude v angličtině a povedu ho společně s mým německým kolegou Marvinem Schulzem. Pobytový workshop Radikální upřímnosti nabízí intenzivní komunitní zážitek, jehož cílem je přinést účastníkům benefity roční psychoterapie za 8 dní (tj. zlepšení komunikace a vztahů, snížení úzkosti a depresivních stavů, zlepšení spánku a sexuálního života, více blízkosti a pohody ve vztazích a celkově veselejší i šťastnější život).

Unikátní spojení Radikální upřímnosti a dovolené na jednom z nejkrásnějších míst v Řecku. Workshop bude v angličtině a povedeme ho společně s mým německým kolegou Marvinem Schulzem. Přihlášky a podrobnosti o workshopu i místě konání, včetně fotografií, najdete v uvedeném odkazu.

 

©2019 Mgr. Sebastian James