©2019 Mgr. Sebastian James

WORKSHOPY A SEMINÁŘE

Sebastian James

Upřímnost a autenticita jsou nezbytnými předpoklady prožívání svobody v životě a blízkosti v mezilidských vztazích. Když našim nejbližším lidem neříkáme pravdu o tom, co cítíme a prožíváme, drží nás to uzamknuté v mentálním vězení, náš život upadá do šedi a vytrácí se nám z něj svěžest a uvolněnost. Ač se otevření větší upřímnosti může někomu zdát ze začátku příliš riskantní či nepatřičné, ve skutečnosti věci zpravidla dopadnou mnohem lépe, než jsme očekávali.

Sebastian James & Marvin Schulz
2. května - 10. května 2020
Liberec

První komplexní 8denní workshop Radikální upřímnosti v České republice. Workshop bude v angličtině a povedu ho společně s mým německým kolegou Marvinem Schulzem.


Pobytový workshop Radikální upřímnosti nabízí intenzivní komunitní zážitek, jehož cílem je přinést účastníkům benefity roční psychoterapie za 8 dní (tj. zlepšení komunikace a vztahů, snížení úzkosti a depresivních stavů, zlepšení spánku a sexuálního života, více blízkosti a pohody ve vztazích a celkově veselejší i šťastnější život).

Sebastian James & Marvin Schulz
1. srpna - 8. srpna 2020
Řecko

Unikátní spojení Radikální upřímnosti a dovolené na jednom z nejkrásnějších míst v Řecku. Workshop bude v angličtině a povedeme ho společně s mým německým kolegou Marvinem Schulzem. Přihlášky a podrobnosti o workshopu i místě konání, včetně fotografií, najdete v uvedeném odkazu.