WORKSHOPY A SEMINÁŘE

Vyberte si některý z mých unikátních workshopů, jimiž provázím účastníky od roku 2014 a které se snažím každý rok zlepšovat a inovovat.

A9204745-6_edited_edited.jpg

Upřímnost a autenticita jsou nezbytnými předpoklady prožívání svobody v životě a blízkosti v mezilidských vztazích. Když našim nejbližším lidem neříkáme pravdu o tom, co cítíme a prožíváme, drží nás to uzamknuté v mentálním vězení, náš život upadá do šedi a vytrácí se nám z něj svěžest a uvolněnost. Ač se otevření větší upřímnosti může někomu zdát ze začátku příliš riskantní či nepatřičné, ve skutečnosti věci zpravidla dopadnou mnohem lépe, než jsme očekávali.

A9205120-84-102.JPG

Unikátní seminář Překroč svůj stín je hlubokým vhledem do temných, neznámých a skrytých částí naší osobnosti. Setkání s vlastním stínem není vždy příjemné, ale z hlediska osobního růstu je naprosto klíčové. Právě zde totiž leží mnoho nevyužitých zdrojů, jež nám mohou pomoci stát se více celistvými a vyzrálými lidmi. Cílem workshopu je tyto opomenuté stránky naší osobnosti zdravým způsobem integrovat, abychom je mohli v těžkých životních situacích využít pro prospěch nás samotných i našich blízkých.

okoli-463d-.jpeg

První komplexní 8denní workshop Radikální upřímnosti v České republice. Workshop bude v angličtině a povedu ho společně s mým německým kolegou Marvinem Schulzem. Pobytový workshop Radikální upřímnosti nabízí intenzivní komunitní zážitek, jehož cílem je přinést účastníkům benefity roční psychoterapie za 8 dní (tj. zlepšení komunikace a vztahů, snížení úzkosti a depresivních stavů, zlepšení spánku a sexuálního života, více blízkosti a pohody ve vztazích a celkově veselejší i šťastnější život).

beach-bar-at-blaka-beach-e1542199198406.

Unikátní spojení Radikální upřímnosti a dovolené na jednom z nejkrásnějších míst v Řecku. Workshop bude v angličtině a povedeme ho společně s mým německým kolegou Marvinem Schulzem. Přihlášky a podrobnosti o workshopu i místě konání, včetně fotografií, najdete v uvedeném odkazu.