top of page

NABÍDKA PRO FIRMY

A9204353-3b.jpg

RADIKÁLNÍ OTEVŘENOST

Radikální otevřenost je směr řízení a komunikace, který vede lidi k říkání pravdy. O tom, co se stalo, co prožívají, a co si skutečně myslí. Odmítá lhaní, zatajování a překrucování skutečnosti, protože působí nedůvěru, stres a rozepře. Otevřená komunikace přináší úlevu a především živost do vztahů a chuť do práce. Radikální otevřenost neznamená bezbřehou sobeckost a nemorální jednání. Radikálnost spočívá v postoji, že lhaní, předstírání a zatajování v dlouhodobém horizontu nadělá víc škody než užitku. Radikální otevřenost má svá pravidla. O nich a o tom, co to pro váš tým a vaše lidi přinese, jsou tyto přednášky a workshopy. Naučíte se jak poskytovat zpětnou vazbu, jak motivovat své lidi, jak nepřehlížet jejich potřeby a jak co nejotevřeněji vyjadřovat, co od nich chcete a jak toho dosáhnout.

Formát:

interaktivní přednáška

workshop

A9205022-74-89.JPG

EMOČNÍ INTELIGENCE

Úroveň emoční inteligence ovlivňuje veškeré lidské jednání i komunikaci, včetně schopností spolupracovat a vést. Značná část lidí však stále zastává názor, že emoce nemají v jejich profesním životě prostor. Namlouvají sami sobě, že jsou veskrze racionální lidé, kteří emocím nepodléhají, Taková perspektiva je však v přímém rozporu se samotnou neurobiologickou podstatou člověka. Namísto ignorování přírodních zákonitostí je užitečnější se aktivně vzdělávat a skrytým zákonitostem lidských emocí porozumět. Na základě nejnovějších poznatků z psychologie, biologie a neurobiologie si povíme, co nám jednotlivé emoce chtějí sdělit o našich potřebách, jak nám chtějí pomoci mobilizovat síly a jak nezaměnitelný význam mají pro efektivitu a autenticitu komunikace.  

Formát:

interaktivní přednáška

workshop

A9204276-43-50.JPG

EMPLOYEE ASSISTANCE PROGRAM

Profesionální, krátkodobé a intervenční psychologické poradenství zaměřené na pracovní a/nebo osobní problémy zaměstnanců, jež mohou negativně ovlivňovat jejich pracovní výkon, adaptaci v nové zemi, integraci v týmu, pracovní vztahy, rodinu a celkovou duševní pohodu. Konzultace jsou zaměřeny na praktická řešení problémů, duševní hygienu a prevenci vyhoření.

Konzultace poskytuji v češtině i v angličtině. Nabízím příjemné prostředí mé soukromé pracovny na Praze 6 (v blízkosti stanice Hradčanská), špičkovou odbornost a zkušenosti v rámci programů EAP se zaměstnanci z více než 50 zemí světa.

Formát:

50minutové konzultace

osobně či přes videochat

Firmy: Services

KLIENTI

nov-square.png
T-Mobile_New_Logo_Primary_RGB_M-on-W.jpg
fb-share-image.png
Logo_organizace_Člověk_v_tísni.png
pwc-logo.jpg
exxonmobil-logo.png
shell3.png
sandoz.png
Firmy: Zákazníci

CONTACT

Eliášova 7/331

Praha 6

intercom - "Studio"

+420 602 333 801

Firmy: Contact
bottom of page