NABÍDKA PRO FIRMY

Autoritářské styly managementu jsou na ústupu. Samotné finanční ohodnocení dnes již jako primární motivace nestačí a rozhodně nezaručí, že budou zaměstnanci ve firmě spokojení a zůstanou ji věrní. Nedostatek transparence se navíc odráží na výkonnosti. Pokud chce firma na trhu uspět, potřebuje kompetentní a adaptivní zaměstnance. Ti však více než kdy jindy požadují důstojné zacházení a přátelské pracovní prostředí. Je to právě otevřenost a transparence, pokud jsou aplikovány správně, které jsou klíčem k efektivnímu managementu a spokojenosti zaměstnanců.

Na školeních spolupracuji s českými i zahraničními kolegy. Pracuji v češtině i angličtině.

Rozhovor pro Magazín LMC

Radikální otevřenost

Radikální otevřenost je směr řízení a komunikace, který vede lidi k říkání pravdy. O tom, co se stalo, co prožívají, a co si skutečně myslí. Odmítá lhaní, zatajování a překrucování skutečnosti, protože působí nedůvěru, stres a rozepře. Otevřená komunikace přináší úlevu a především živost do vztahů a chuť do práce. Radikální otevřenost neznamená bezbřehou sobeckost a nemorální jednání. Radikálnost spočívá v postoji, že lhaní, předstírání a zatajování v dlouhodobém horizontu nadělá víc škody než užitku. Radikální otevřenost má svá pravidla. O nich a o tom, co to pro váš tým a vaše lidi přinese, jsou tyto přednášky a workshopy. Naučíte se jak poskytovat zpětnou vazbu, jak motivovat své lidi, jak nepřehlížet jejich potřeby a jak co nejotevřeněji vyjadřovat, co od nich chcete a jak toho dosáhnout.

Formát:

interaktivní přednáška

workshop

konzultace

Employee assistance program

Profesionální, krátkodobá, intervenční a konzultační činnost zaměřená na pracovní a/nebo osobní problémy zaměstnanců, jež mohou negativně ovlivňovat jejich pracovní výkon, adaptaci v nové zemi, integraci v týmu, pracovní vztahy, rodinu a celkovou duševní pohodu. Konzultace jsou zaměřeny na praktická řešení problémů, duševní hygienu, zdraví a prevenci vyhoření.

Konzultace poskytuji v češtině i v angličtině. Nabízím časovou flexibilitu (konzultace po pracovní době, mezi 17. až 22. hodinou), příjemné prostředí mé soukromé pracovny na Praze 6 (v blízkosti stanice Hradčanská), špičkovou odbornost a zkušenosti v rámci programů EAP se zaměstnanci z více než 20 zemí světa.

Formát:

50minutové konzultace

asistence po telefonu či Skype

 

KLIENTI

 

CONTACT

Eliášova 7/331

Praha 6

intercom - "Studio"

+420 602 333 801

 

©2019 Mgr. Sebastian James